اين وبلاگ در بعضي موارد حاوي حرفهاي زشتي است که بچه هاي بد توي کوچه مي زنند. پيشاپيش به عزيزاني که به کلمات زشت حساسيت دارند هشدار داده مي شود

پنجشنبه ٤ تیر ،۱۳۸۳
چگونه خود را تحویل بگیریم؟

این جوری:

 

۱-       ببخشید که دیر به دیر بروز می‌کنم. خیلی منتظرتان گذاشتم. همه‌تان داشتید از کف می‌مردید. اگر این قدر اصرار نمی‌کردید، محال بود به این زودی‌ها دوباره بنویسم.

۲-       برای این که بفهمید من چه‌قدر با ظرفیتم و مخالفان من تا چه اندازه بی‌فرهنگ و بی‌سواد هستند، یک نمونه از ای‌میل‌هایشان را این‌جا می‌گذارم. شما خودتان قضاوت کنید:

 

« پص از ارزه صلام،

ای متول خ... ک... گ... مرده شوره ترکیبه‌ت رو ببرن. طو عض حر گاوی خر طر حصطی. اگه یه آدمه ک...ه احمقه عنتره نفهم طو دنیا پیدا بشه اون طویی.»

 

همه آن‌هایی که با من مخالف‌اند، این جوری هستند.

۳-       می‌گویند چرا همه‌اش از خودت تعریف می‌کنی. بنا بر این تصمیم گرفتم کمی از عیب‌هایم بگویم:

مهم‌ترین عیب من این است که خیلی خوب هستم و برای همین همیشه از پشت به من خنجر می‌زنند.

عیب دیگری که دارم این است که اگر کسی بخواهد حقم را پای‌مال کند، مثل شیر شرزه می‌شوم.

باز هم ادامه بدهم؟

۴-       گاندی و شکسپیر خیلی شبیه من هستند.

من هر وقت که حمام می‌روم لباس‌هایم را در می‌آورم. گاندی هم همیشه لخت بود.

سبیل شکسپیر هم شبیه سبیل ایام جوانی من است.

۵-       واقعاً نمی‌دانم چرا بعضی افراد آن قدر بی ادب و بی نزاکت هستند که در فضای پاک و مقدس سایبر به دیگران توهین می‌کنند. کسی نیست به این‌ها بگوید، شما اگر خودتان مثل من خوب باشید، کافی است. اصلاً لزومی ندارد به دیگران فحش بدهید و آن‌ها را تحقیر کنید. برا همین می‌خوام به اون گوز باقالی‌های ازگل سایت زنیکه‌های بی‌کار بگم، هوی جوجه فمینیست‌های پاچه‌ ورمالیده، عوض این قرتی بازیا برین کون بچه‌تونو بشورین.

۶-       اصلاً تحمل آن جوات‌هایی را که هنوز با فهیمه رحیمی و ر.اعتمادی حال می‌کنند، ندارم. دوستم، قدرت‌الله، می‌گوید به خاطر آن است که همه‌اش کتاب‌های خارجی می‌خوانم. راست می‌گوید. بجز دانیل استیل هیچ چیز دیگری بهم فاز نمی‌‌دهد.

۷-       دیروز نیکول با یه تعداد دیگه از بچه‌ها آمدند اصرار کردند که بیا برویم بهت جایزه بدهیم. من هم رفتم. تا وقتی این عکس پایینی را نگرفته بودم، نمی‌دانستم چهره‌ام این‌قدر فتوژنیک است.

 

همه بهم می‌گفتند چه‌قدر ناز شده‌ام و از بازی خوبم تعریف می‌کردند. ولی از دست این خانم زتا خیلی عصبانی شدم. هر چه گفتم یه کم شوءونات! را رعایت کنید. قرار است عکس‌تان برود توی وبلاگ. پس‌فردا می‌آیند فیلترش می‌کنند. اصلاً به خرجش نرفت. من هم مجبور شدم با فتوشاپ بیفتم به جانش. وگرنه خیاطش خوش‌سلیقه‌تر از این حرف‌ها بود.

 

۸-       لینک‌های امروز (۲۴ جون ۲۰۰۴):

* شرت خال‌خالی جدید مدونا (حتماً ببینید) *

* آخرین نتایج مسابقات جام جهانی فوتبال 1998 (اختصاصی این‌‌ وبلاگ) *

* حر‌ف‌های عجیب و غریب یه آدم خنگ، از اين فوفول‌های دانشگاه پرينستون، که ادعا می‌کنه همه‌چیز نسبیه (کاش من چند سال زودتر به دنیا اومده بودم) *

 

 

مطالب تکمیلی:

 

* لطفاً هیچ کدام از دوستانی که لینک‌شان سمت راست این صفحه است، به خودشان نگیرند.

* نتیجه‌گیری اخلاقی بعد از غیبت فراموش نشود : خوش به حال خودمان که از همه بهتریم.

* به دلیل برگزاری جام ملت‌های اروپا این‌جانب شدیداً در حال جو گیری به سر می‌برم.تا حالا هیچ‌ وقت نشده بود تمام تیم‌هایی که دوست دارم، این قدر خوب نتیجه بگیرند. در ضمن هیچ وقت نتونستم طرف‌دار این سه تیم کله گنده٬ برزیل، آلمان و (با ابراز شرمندگی خدمت خواهران محترمه) ایتالیا باشم و اصلاً از حذف اون دو تای آخر ناراحت نیستم.

واقعاً چه می کنه این میلان باروش، چه می‌کنه پاول ندود، چه می‌کنند پوبورسکی، کچ، هاینتس و بقیه. به امید برگزاری مسابقه نهایی بین جمهوری چک و سوئد .

 

 

متول

[ خانه | بايگاني | نامه در وکنيد ]


اين جاها خوبه. سر بزنين

 

 

فهرست وبلاگ ها به ترتيب گردگيري شدن

 

 

 

 

 

 

 

سايت هاي خبري

 

آفتاب از کدوم طرف در اومده مهربون شدي

BBC

گويا

 

تفت

 

نبوي

 

 


خانه
بايگاني
نامه در وکنيد


 

ÌÒíÑå ÇÓÑÇÑÂãíÒ

:لوگوي وبلاگ

">

Danshjoo List

 


کنتور