اين وبلاگ در بعضي موارد حاوي حرفهاي زشتي است که بچه هاي بد توي کوچه مي زنند. پيشاپيش به عزيزاني که به کلمات زشت حساسيت دارند هشدار داده مي شود

چهارشنبه ٤ شهریور ،۱۳۸۳
دو عکس همراه با حس آخی

به دلیل فوران قریحه و استعداد نویسندگی و دلایل ذکر شده در مطلب قبلی، به نشان دادن دو عکس همراه با توضیحات آموزنده و زیبا بسنده می‌کنم.

 

۱-       ادینبورگ موزه‌های زیادی داره. برای من، از همه تأثیرگذارتر، یه موزه نقلی بود به اسم «موزه دوران کودکی». پر از اسباب بازی‌های قدیمیه. احساسات نوستالژیک آدم رو به شدت قلقلک می‌ده. (اول خواستم بگم احساسات آدم رو تحریک می‌کنه. ولی این کلمه تحریک آدم رو به یاد برادران بسیار غیرت‌مندی می‌اندازه که ماشاالله قوای تحریکیه‌شون خیلی حساسه. از چیزهایی مثل نشستن روی صندلی گرمی که یه دختر چند دقیقه قبل روش نشسته، خوندن خبر موفقیت تیم شنای دختران دانشگاه، و این اواخر دیدن لباس زیر خانم‌ها روی بند رخت و دایره‌های فلزی هم تحریک می‌شن، هم عرق شرم روی پیشونی‌شون می‌نشینه. همین شرم و حیاشون منو کشته. خدا کنه این طرفا نیان. چون دو روزه تمام آب بدن‌شون رو به خاطر کثرت عرق شرم از دست می‌دن.)

 

بگذريم. عروسکی که سمت راست این عکس می‌بینید، از یک لنگه کفش کهنه درست شده. متعلق به یک دختر بچه گدا است که در حوالی سال ۱۹۱۵ در لندن زندگی می‌کرده. جگر آدم ریش ریش می‌شه.

 

۲-       این کرگدن سفید که توی باغ وحش ادینبورگ زندگی می‌کنه چند روزه که جفتش رو از دست داده. نگهبانش می‌گفت که نه لب به غذا می‌زنه، نه از جاش جم می‌خوره. فکر کنم اگه باغ وحش تهران زندگی می‌کرد، دو روز بعدش می‌رفت یه فیل چاق و چله صیغه می‌کرد. بعد از یه ماه هم گندش در می‌اومد که قبلاً با یه گورخر ۱۶ ساله روی هم ریخته بوده و بدون اجازه همسر اولش، جفت دوم اختیار کرده بوده.

 

 

 

متول

[ خانه | بايگاني | نامه در وکنيد ]


اين جاها خوبه. سر بزنين

 

 

فهرست وبلاگ ها به ترتيب گردگيري شدن

 

 

 

 

 

 

 

سايت هاي خبري

 

آفتاب از کدوم طرف در اومده مهربون شدي

BBC

گويا

 

تفت

 

نبوي

 

 


خانه
بايگاني
نامه در وکنيد


 

ÌÒíÑå ÇÓÑÇÑÂãíÒ

:لوگوي وبلاگ

">

Danshjoo List

 


کنتور