اين وبلاگ در بعضي موارد حاوي حرفهاي زشتي است که بچه هاي بد توي کوچه مي زنند. پيشاپيش به عزيزاني که به کلمات زشت حساسيت دارند هشدار داده مي شود

پنجشنبه ٢٦ آذر ،۱۳۸۳
خبر فوری

سلام شنوندگان عزيز،

اين‌جا تهران است. صداي من را از كربلا مي‌شنويد. صبح امروز، مأموران غيور شهرداري تهران با همكاري دلاور مردان ادارات آب و فاضلاب و مخابرات، موفق شدند دشمنان ديرينه اين مرز و بوم – دانشجويان خوابگاه پونك – را كاملاً زمين‌گير كنند.

ابتدا جان‌بركفان شهرداری، ضمن حفر چندين قبر و خندق، در تمام راه‌هاي منتهي به مقر اين مزدوران، آن‌ها را در محاصره كامل خود قرار دادند. به طوري كه حتي تانك‌هاي دشمنان نيز توانايي عبور از موانع را نداشتند (چه رسد به نفربرهاي پرايد و ماتيز و ...).

سپس متخصصان اداره مخابرات، طي عملياتي هماهنگ، توانستند با قطع خطوط تلفن‌ خصم زبون، برقراري ارتباط تلفنی و اينترنتی بين آن‌ها و اربابان‌ و پشتيبانان‌شان را غيرممكن نمايند.

در انتها نيز از جان گذشتگان اداره آب و فاضلاب، با قطع كليه انشعاب‌هاي آب، تا شعاع 5 كيلومتري مقر دشمنان، آن‌ها را تا مرز انتخاب بين هلاك شدن يا تسليم كامل، پيش ببرند.

هم اكنون دشمنان در محاصره كامل قرار دارند و براي به دست آوردن آب، حتي از كشتار يك‌ديگر نيز خودداري نمي‌كنند. آن‌ها براي قضاي حاجت خود هم‌اكنون در باغچه‌ها سرگردان هستند. كارشناسان امور نظامي پيش‌بيني مي‌كنند كه تا 12 ساعت آينده دشمن به طور كامل تسليم شود. در غير اين صورت، غيور مردان اداره برق نيز وارد عمل خواهند شد و پناه‌گاه‌ دشمن را در خاموشي كامل فرو خواهند برد. بديهي است در صورت ادامه مقاومت، رزمندگان اداره گاز همچون صاعقه بر سر دشمن فرود خواهند آمد و با منفجر كردن لوله‌هاي گاز به زندگي ننگين اين سيه‌روزان پايان خواهند داد.

 

خبرنگار دفتر منطقه‌اي واحد مركزي خبر در غرب تهران، كربلاي پونك

متول

 

متول

[ خانه | بايگاني | نامه در وکنيد ]


اين جاها خوبه. سر بزنين

 

 

فهرست وبلاگ ها به ترتيب گردگيري شدن

 

 

 

 

 

 

 

سايت هاي خبري

 

آفتاب از کدوم طرف در اومده مهربون شدي

BBC

گويا

 

تفت

 

نبوي

 

 


خانه
بايگاني
نامه در وکنيد


 

ÌÒíÑå ÇÓÑÇÑÂãíÒ

:لوگوي وبلاگ

">

Danshjoo List

 


کنتور