چرا عليص بايد فيلتر شود؟

اخيراً يكي از وبلاگ‌هاي مسأله‌دار به اسم عليص در سرزمين عجايب به دليل نشر مطالب حاوي Adult Sex materials فيلتر شده‌است. ظاهراً نويسنده اين وبلاگ تحريك كننده، سكسي، منحرف و بي‌ناموسي به اين امر اعتراض دارد. اين‌جانب به عنوان يك عنصر غيرت‌مند قصد دارم فقط چند نمونه از صدهاهزار موردي كه به دليل آن‌ها بايد اين سايت را فيلتر كرد، ذكر كنم تا نويسندگان چنين بلاگ‌هايي ديگر جرأت نكنند مظلوم‌نمايي كنند:<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

1-       در ابتداي نشاني (URL) اين وبلاگ به كلمه منحوس Alis بر مي‌خوريم كه هم‌آوا با Alice است و Alice نامي است كه بر بچه‌هاي مؤنث انسان‌ها در بعضي از كشورها مي‌گذارند و مبرهن است كه مؤنث بودن يك موجود، حتي اگر وزغ باشد، براي ما تحريك كننده‌ است.

2-       در ادامه به عبارت Wonderland بر مي‌خوريم كه اين عبارت از چند جهت بي‌ناموسي است. اول از آن جهت كه انگليسي است و ناف تمام انسان‌هاي انگليسي زبان را با بي‌ناموسي بريده‌اند. دوم آن كه Wonderland سرزمين عجايب است و سرزمين عجايب جايي است كه انسان‌ها در آن تعجب مي‌كنند و همه مي‌دانيم كه هيچ چيزي جز مشاهده صحنه‌هاي بي‌ناموسي نمي‌تواند تعجب انسان را برانگيزد. حال اگريك مرد در اين سرزمين عجايب باشد، مي‌تواند نگاه خود را به زمين دوخته، استغفار كند و از آن محل خارج شود. وي اگر يك زن، آن هم Alice كه به خودي خود بي‌ناموس است، در يك جاي بي‌ناموسي مثل سرزمين عجايب باشد، مي‌شود بي‌ناموسي اندر بي‌ناموسي.

3-       اكثر مطالب اين سايت منحرف، درباره اتفاقات روي‌داده در دانشگاه كلمبياي نيويورك و  اطراف آن است. وقتي در كشور ما كه مركز انشار معنويت در جهان است، دانشگاه‌ها محل‌هاي گسترش قرتي بازي و فحشا هستند، از دانشگاه‌هاي كشوري مثل امريكا كه خودش بي‌ناموس‌ترين كشور دنيا است چه انتظاري مي‌توان داشت؟

كاش فقط همين بود. نام مستهجن اين دانشگاه، كلمبيا است و همه مي‌دانند كه كلمبيا بزرگترين مركز توليد ، نشر و قاچاق مواد افيوني كوفتي چون كوكائين و بنگ و حشيش در جهان است.

و باز اي كاش موضوع به همين‌جا ختم مي‌شد. اين دانشگاه فاسد معتاد پرور در يكي از بي‌ناموس‌ترين شهرهاي دنيا، يعني نيويورك واقع شده‌است.

        اين نيويورك همان جايي است كه در ابتدا نامش نيو آمستردام بود و اكثر ساكنان آن مهاجران هلندي بودند. در آن زمان هلندي‌ها كمتر از انگليسي‌ها بي‌ناموس بودند. انگليسي‌ها كه مي‌خواستند يك پايگاه مطمئن ترويج اروتيسم در قاره جديد داشته‌باشند، پس از به دست گرفتن كنترل اين شهر، نامش را به نيويورك تغيير دادند. من مطمئن هستم كه اين «يورك»، كه نام محلي در انگلستان است، حتماً يك معني وقيحانه و بي‌ناموسي دارد. چون اصولاً همان‌طور كه خود آن وبلاگ منحوس هم اشاره كرده‌است، سكس و فحشا حتي در نام شهرهاي اين جزيره متعفن هم به چشم مي‌خورد. كافي است نگاهي به اين اسم‌ها بيندازيد: Essex, Sussex, Middlesex يا حتي Bath . (آخر اگر كسي بي‌ناموس و فاسد نباشد، اسم جايي كه انسان‌ها توي آن لخت هستند را مي‌گذارد روي شهر؟)

بعدها فرانسوی‌های بی‌غیرت یک مجسمه به امریکایی‌های بی‌ناموس هدیه دادند تا در کنار این شهر پرمفسده نصب شود. این مجسمه دقیقاً بزرگترین سمبل فساد در جهان است. چرا که اولاً طراح و مجری ساخت آن همان مهندس ایفل بی‌ناموس معروف بود. این مهندس همان کسی است که آن برج منحوس ایفل را با آن ظاهر اروتیک‌اش ساخت تا سالانه صدها هزار توریست بی‌ناموس زن و مرد در فضایی شهوت‌آلود از آن بازدید کنند.  علاوه بر این عمداً پایه‌های برج را جوری ساخته‌است که اگر از دور نگاه کنید به نظر می‌آید شخصی لنگ‌هایش را دو طرف رودخانه سن گذاشته و مشغول تخلی در آن است. بی‌ناموسی از این بیشتر؟

ثانیاً این مجسمه بنا به بعضی روایات، طرحی از معشوقه بی‌عفت اسکندر مقدونی‌است که تازه یک آستینش هم تا حدود انتهای ساعدش پایین رفته ‌است و تحریک کننده است.

در بی‌ناموسی این شهر همین بس که دون کورلئونه بزرگ تا زمانی که در ایتالیا بود، خانواده بسیار غیرت‌مند و ناموس پرستی داشت. ولی از زمانی که پا به این شهر کثیف نهاد، «پدر خوانده» شد و باندهای قاچاق مواد مخدر و کازینو و هزار کوفت و زهر مار دیگر راه انداخت و مدام مجالس لهو و لعب برگزار می‌کرد. از دو پسرش هم آن یکی که بزرگ‌تر بود، آن قدر بی‌ناموسی کرد و بچه حرام‌زاده پس انداخت که به تیر غیب گرفتار شد و جوان‌مرگ شد. آن دیگری هم که خودش کمتر بی‌ناموس بود، دخترش هرزه شد و  او نیز به تیر دیگری از غیب گرفتار آمد و نزد عموی فاسدش به دَرَک اسفل واصل شد.

 

هر چه از لطمه‌های جبران ناپذیری که این سایت به اخلاق و فرهنگ ما وارد کرده ‌است، بگوییم، باز هم کم است. خداوند ما را از گزند همه دشمنان عفت و پاک‌دامنی مصون بدارد. آمین.

 

 

/ 8 نظر / 16 بازدید
AliS in Wonderland

اقا شنيديم همه تو مملکت شما دامن می پوشند و بی ناموسی حتی از اينجا هم بيشتره راست می گن؟

AliS in Wonderland

در ضمن آقا در جام ملت ها هلند اول است بی بحث.

majid

avval: balaye czeck rep harf nist, doyyom, baba mehdi sh, to mahshari, az hame sari, to yek afsoongari, baghiash bi namoosi e nemigam!

شبگرد تنها

سلام دوست عزيز ؛ من هم از اشنايی با شما خوشحالم و با نوشته شما کاملا موافقم ..... چه می شود کرد موفق باشيد و بدرود تا بعد .

رستا

با حال بود متل، دمت بخار!

davood

خيلی با حال بود.

آلپاچینو

ایول خیلی باحال بود --- اما دن کرلئونه جوون مرگ نشد

مهدی

دون کورلئونه رو که نگفتم. سانی جوون‌مرگ شد.