از کرامات شهرهای ديگر اين است ...

کی گفته قوانين ما شفاف نيستند؟ کی گفته ما تو سر زن‌ها می‌زنيم؟<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

به اين شاه‌کار قانون‌گذاری قرن نگاه کنيد:

 

 

 چون ريز نوشته، خودم بازنويسی‌اش می‌كنم:

 

باسمه تعالی

قابل توجه خواهران ساكن در خوابگاه

 

پيرو نامه رياست محترم دانشكده به اطلاعا می‌رساند رعايت موارد ذيل ضروری و در صورت عدم توجه به هريك از موارد مستقيماً برخورد خواهد شد:

۱-...

۲-...

۳-...

۴- رعايت كامل سكوت بعد از يازده شب به طوری كه نتوان حدس زد كه در ساختمان كسی هست يا نه.

...

 

تو رو خدا نحوه تبيين قانون رو حال مي‌كنيد؟ چه‌قدر دقيق! چه‌قدر عاقلانه! شعور، در تك تك كلمه‌ها موج مي‌زنه.

 

چند پيشنهاد براي "خواهران ساكن در خوابگاه" دارم:

1)      اگر قصد داريد برای شام، لوبيا چيتی بخوريد، حتماً قبل از پخت، چند ساعت آن را در آب بخيسانيد تا باد موجود در آن تخليه شود. در غير اين صورت پس از آن كه شام‌تان را ميل كرديد، حتماً با اندكی دقت می‌شود حدس زد كه كسی در ساختمان هست يا نه. تازه، گيرم صدايش را با وسيله‌ای خفه كرديد، بويش را چه می‌كنيد؟

روايتي هست كه مي‌گويد:

«ايّاكُم وَالگوز. لِأنّ لايَعلَمون بِما في بُطونِ نِسائِكُم.»

يعني پرهيز كنيد از باد، تا ندانند در كالبد زنان‌تان چيست.

2)      اگر در خواب خر و پف مي‌كنيد، در كوتاه‌مدت به هم‌خوابگاهي‌ها بسپاريد كه هر 15 دقيقه يك بار ضربه‌اي به بالش‌تان بزنند. ولي در بلند مدت بايد به فكر جراحي مجاري تنفسي‌‌تان، به‌ويژه دماغ باشيد و از مزاياي جانبي آن مانند زيد/شوهر/دوست بهتر نيز استفاده كنيد.

3)      حبيب و حميرا گوش ندهيد. هم جوات هستند، هم حتي اگر 10 تا پتو روي ضبط  بيندازيد، باز هم زنگ صداي‌شان تا چند تا كوچه آن طرف‌تر به گوش مي‌رسد.

4)      سعي كنيد بعد از ساعت 11 از انجام كارهاي غير ضروري كه ايجاد صدا مي‌كنند بپرهيزيد. مثلاً حرف نزنيد؛ اگر ورق بازي مي‌كنيد، بر نزنيد؛ اگر چاي دم مي‌كنيد، نگذاريد آب به جوش بيايد؛ شير دست‌شويي را باز نكنيد (كاغذ‌ را براي چه ساخته‌اند؟)؛ نفس نكشيد؛

5)      بميريد. فكر كنم اين‌جوري خيال رييس محترم دانشكده راحت شود.

 

 

/ 2 نظر / 22 بازدید
ن.ت.خ

احوط است كه هر يك از خواتين مكرمه يك صدا خفه كن يا دم‌كني برنج به همراه داشته باشند. مستحب آن است که نسوان محترمه لسان صم و بکم که همان پانتوميم باشد تلمذ نمايند اجرکم عندالله. اما علی‌ايهالحاله همان بند آخر مکتوب شما صحيح‌تر است که بميرند تا نياز به اين همه قايم‌باشک بازی نباشد.

Shobeir

يادم باشد چيزی نگويم به کسی بر بخورد!!! اما خوب مطلب شما برادر محترم گويای مطلب بود...موفق باشی ...در ضمن با اذن پدر اگر ممکن است به وبلاگ شما من بلينکم؟؟؟؟ وکيلم؟!